MODNE POKRYCIA DACHOWE – DACHY BEZOKAPOWE

Moda jest zjawiskiem silnie oddziałującym na nasze życie. Nie tylko w kwestii dobrego stylu, ale również wystroju wnętrz i domów. Czy istnieją trendy w kwestii wyglądu dachów? Zapraszamy do lektury przeglądu pokryć dachowych.

To, co już dzisiaj można zauważyć – to wzrost zainteresowania na dachy skośne bez okapów oraz dachy płaskie. Z mody korzystają nie tylko klienci, ale również rynek. Już teraz można dostrzec nowości w rozwiązaniach systemowych, pokryciach czy materiałach izolacyjnych. W parze z modą idzie również logika, gdyż takie dachy są naprawdę solidnie zbudowane i praktyczne.

Elegancja, która idzie w modzie z praktyką

Obecnie dachy bezokapowe cieszą się ogromną popularnością – wśród inwestorów, osób prywatnych a także w przemyśle, a nawet rolnictwie. Najczęściej wybierane są w nowoczesnych budynkach o prostej formie, ale lubią się również z domami pasywnymi, gdzie ważna jest energooszczędność. Z pewnością zaletami tego typu rozwiązania jest ogromna funkcjonalność, ale także prosta i niebanalna linia oraz nowoczesny wygląd i kształt.

Bezokapowy system rynnowy

Pomimo, iż na rynku panuje moda na dachy bez okapów, brak jest odpowiednich systemów, które byłyby dedykowane nowoczesnemu budownictwu. Naprzeciw temu zjawisku wyszła firma Galeco, tworząc specjalny system rynnowy, zaprojektowany właśnie do budynków bez okapu.

System bezokapowy Galeco, rozwija tradycyjne podejście do rynien w rozwiązanie dedykowane do najśmielszych projektów współczesnych architektów. Niezwykle łatwy, a zarazem szybki montaż i  demontaż maskownicy, umożliwia dostęp do rynny, dzięki czemu w każdym momencie możliwe jest wyczyszczenie systemu. Prostokątny profil rynien i rur ma tutaj ogromne znaczenie, gdyż kształt jest optymalnie dopasowany do elewacji budynku, co dodatkowo zapewnia większą wydajność systemu. Producent gwarantuje całkowitą sprawność i bezpieczeństwo oraz wyklucza ryzyko przeciekania.

Decydując się na bezokapowy system marki Galeco, klient otrzymuje 10 lat gwarancji, która zostaje udzielana na odporność na korozję perforacyjną, trwałość mechaniczną oraz szczelność systemu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą SYSTEMU RYNNOWEGO GALECO BEZOKAPOWY – https://galeco.pl/produkty/system-galeco-bezokapowy

Author: Budimont

Share This Post On
Inline
Inline