Galeco dostarcza systemy rynnowe od 20 lat

Na początku były tylko sprowadzane rynny z tworzywa PVC. Po dwudziestu latach Galeco posiada nowoczesny zakład produkcyjny, siedzibę firmy oraz innowacyjne systemy rynnowe, które są doceniane w Polsce i za granicą. Lider orynnowania obchodzi w tym roku jubileusz 20-lecia istnienia.

Galeco to jeden z największych polskich producentów systemów rynnowych. Firma oficjalnie działa od 1996 roku. Na początku jej prezes Szczepan Buryło zajmował się importem rynien z PVC. Z czasem zaczęto inwestować we własne pomysły, które często należą do samego właściciela przedsiębiorstwa. Marka Galeco znana jest z innowacyjnych rozwiązań orynnowania, a jej znakiem rozpoznawczym jest charakterystyczne wywinięcie krawędzi rynny do wewnątrz. Wiele z oferowanych produktów to autorskie i opatentowane technologie, tak jak system BEZOKAPOWY, w którym pion spustowy jest schowany w elewacji budynku, a rynnę skrywa specjalna maskownica. Produkt jest przeznaczony do budynków bez tzw. okapu dachu.

Produkty polskiej firmy są sprzedawane w krajach takich jak Węgry, Ukraina, Słowacja, Czechy, Słowenia, są dostępne także w Bułgarii, Rumunii, Mołdawii, na Litwie, Łotwie, w Rosji, Kazachstanie, Turcji i Islandii. Zakład produkcyjny oraz siedziba firmy znajdują się w podkrakowskich Balicach przy ul. Uśmiechu 1.

Obecnie w ofercie polskiego producenta orynnowania znajdują się:

  • system Galeco PVC
  • system Galeco STAL
  • system rynny kwadratowej Galeco STAL2
  • system rynny ocynkowanej LUXOCYNK
  • system Galeco BEZOKAPOWY
  • system podsufitki dachowej Galeco DECOR

Program dla nowych klientów

Od 1 marca do 31 sierpnia br. Galeco uruchomiło specjalny program dla nowych klientów: „Galeco – Twój pierwszy montaż”. Program* obejmuje systemy Galeco STAL oraz DECOR. Każdy, kto w wyznaczonym terminie zdecyduje się na jeden z wymienionych linii produktowych może liczyć na praktyczne nagrody i atrakcyjne upominki. Nagrodami głównymi są młotek dekarski z magnesem lub obkurczacz do rur spustowych.

* Program obowiązuje na terenie Pomorskiego i Dolnośląskiego Biura Handlowego Galeco.

Author: Mikołaj Trąbka

Share This Post On
Inline
Inline