Blachodachówka – tanie i estetyczne rozwiązanie

Główną funkcją pokrycia dachowego jest ochrona konstrukcji dachu przed warunkami atmosferycznymi. Jednak warto pamiętać o tym, że na budynkach ze skośnymi połaciami pełni ono również funkcję ozdobną. W takich miejscach doskonałym wyborem może być blachodachówka. To rozwiązanie nie tylko estetyczne, ale i tanie! Sprawdź już teraz, dlaczego warto się na nie zdecydować.

Blachodachówka może do złudzenia przypominać klasyczne dachówki

Podobają Ci się stare budynki kryte piękną, ceramiczną dachówką? Jej modułowa, współczesna wersja może być równie atrakcyjna. Co więcej, dobrze wykonana będzie ją do złudzenia przypominać! Najlepsze firmy zajmujące się produkcją blachodachówek, takie jak Galeco, potrafią formować z nich piękne kształty. Do tego dbają o precyzję oraz przede wszystkim stosują wysokiej jakości materiały.

Wzornictwo tych produktów jest dużo bardziej rozbudowane, a więc łatwo dopasować je do potrzeb. Co ważne, dachówka modułowa świetnie wygląda zarówno na budynkach w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym czy skandynawskim.

Dachówki modułowe są tanie!

Kolejną ważną zaletą tego pokrycia dachowego jest jego przystępna cena. Będzie stosunkowo tanie w zakupie, a do tego inwestując w nie, oszczędzasz na kosztach montażu. Blachodachówki w formie modułowej:

  • montuje się bez konieczności zszywania poszczególnych arkuszy blachy,
  • są niewielkie i lekkie, łatwe w transporcie, co przyspiesza prace instalatorskie,
  • można łatwo docinać do konkretnych wymiarów.

Cechują się przy tym doskonałym zabezpieczeniem antykorozyjnym. Ponadprzeciętna trwałość sprawia, że koszty eksploatacyjne są ograniczone do minimum.

Postaw na blachodachówki i stwórz piękne zwieńczenie budynku!

Jak widzisz, pokrycie dachowe z powodzeniem może łączyć w sobie estetykę, z prostym montażem i niską ceną. Co ważne, inwestycja w nie jest bardzo opłacalna w dłuższej perspektywie czasu. Blaszane dachówki modułowe od dobrego producenta są bowiem objęte nawet ponad półwieczną gwarancją! Warto pokryć dach blachodachówką, tworząc tym samym piękne, eleganckie zwieńczenie budynku!

Author: Budimont

Share This Post On
Inline
Inline