Multibim – szeroka oferta oprogramowania BIM

Marka Multibim powstała w 2020 roku na bazie ponad 15-letnich doświadczeń w zastosowaniu i wdrażaniu oprogramowania BIM, w tym programu Graphisoft Archicad. Oferuje przede wszystkim oprogramowanie BIM dla branży budowlanej oraz usługi oparte o zastosowanie tego oprogramowania, a także szkolenia i wsparcie techniczne dla klientów.

Ponadto Multibim, jako członek korporacyjny buildingSmart Polska, propaguje stosowanie BIM – Building Information Modelling  jako nowy standard cyfrowego procesu wymiany informacji w budownictwie.

Multibim sprzedaje oprogramowanie wraz z abonamentem SSA (software service agreement), co powoduje, że relacje z klientami mają długofalowy charakter. Każda oferta jest zawsze dopasowana do potrzeb klientów, dzięki czemu każdy klient ma poczucie indywidualnego traktowania. Ponadto zespól Multibim, który składa się również z architektów, stawia na ludzki wymiar współpracy i zrozumienie realiów branży architektonicznej i budowlanej.

Kluczowym produktem Multibim jest oprogramowanie Archicad, które daje możliwości projektowania w technologii BIM, a także dzięki rozbudowanym funkcjom Archicad pozwala architektom pracować bardziej wydajnie, skuteczniej i dzięki temu stawać się bardziej konkurencyjnymi na rynku.

Oferta Multibim to także inne programy BIM, które są komplementarne do Archicada – np. BIMcollab, Bimsync, Solibri. Architekci decydujący się na zakup oprogramowania od Multibim otrzymują od firmy także szereg innych profitów np. w postaci cyklicznych szkoleń i kursów, a także nielimitowane wsparcie techniczne.

Multibim poprzez świadczenie usług, oprócz korzyści finansowych, buduje relacje z potencjalnymi klientami, a także współpracuje z inwestorami, doradzając w zakresie organizacji procesu cyfrowej wymiany informacji w projektach, a także z uczelniami wyższymi, przygotowując programy nauczania.

Jednym z celów Multibim jest poprawienie jakości budownictwa poprzez wsparcie architektów i wyposażanie ich w najlepsze narzędzia, a także szerzenie wiedzy dotyczącej optymalnego systemu pracy. Współpraca z Multibim i zastosowanie technologii, które oferuje marka, pozwala zoptymalizować proces projektowy i podnieść konkurencyjność firm, dzięki poprawie jakości ich usług.

Author: Budimont

Share This Post On
Inline
Inline